Про компанію

FlyGlobus.com – це надійний та комфортний сервіс пошуку та бронювання авіаквитків для самостійних мандрівників на будь які випадки: відпочинок, відвідування друзів чи родичів, подорожі у справах.

 

Наша база даних охоплює актуальні чартерні рейси з вильотами з України, Туреччини, Росії, Казахстану, Азербайджану, Латвії, Молдови, Греції, Кіпру, Іспанії.  

 

Ми піклуємось про те, щоб придбати авіаквиток в інтернеті було якнайзручніше, тому створили такий сервіс, яким хотіли б користуватись самі. Насамперед, Flyglobus.com зрозумілий/простий у використанні – потрібно лише чотири кліки, щоб придбати квиток. У разі необхідності Ви можете розпочати новий пошук на будь-якому етапі до здійснення оплати. На випадок виникнення питань ми розробили інформаційний супровід на кожній сторінці.

 

Ми цінуємо Вашу свободу вибору та враховуємо різні обставини та звички: Ви можете здійснити пошук за потрібним маршрутом у будь-який зручний час та будь де, порівняти вартість квитка на різні дати, обрати потрібну кількість пасажирів у кожен бік та сплатити у бажаній валюті карткою, емітованою будь-якою країною, користуючись повною, або мобільною версією сайту.

 

Не менш важливим є можливість перевірки змін у розкладі рейсу та звороній зв’язок з нами.  До речі, ми розмовляємо українською, російською, турецькою та англійською.

 

 

Нам буде приємно стати Вашим помічником у плануванні подорожей.